Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła z wyróżnieniem.
Miłośniczka chirurgii, stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej.
Ogromny nacisk kładzie na komunikację, dlatego nawiąże nić porozumienia z każdym, nawet najmłodszym pacjentem. W drodze po piękny uśmiech pomaga ustalić plan leczenia, wyjaśnia wszystkie nurtujące zagadnienia. Stale podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach.
W Dental Doctor opiekuje się uzębieniem głównie najmłodszych pacjentów.
Wizyta ma być nie tylko efektywna, ale też przyjemna – w końcu śmiech to zdrowie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W naszej placówce zajmuje się stomatologią zachowawczą, kompleksową diagnostyką i układaniem planów leczenia oraz doraźną pomocą w przypadku pacjentów z bólem. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zawsze stara się obrazowo tłumaczyć pacjentom przyczyny i skutki choroby oraz możliwości leczenia. Pacjenci cenią go za delikatność i precyzję.

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii stomatologicznej.

W latach 2008-2018 pracownik naukowy Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej. Uczestniczka licznych kursów specjalistycznych w kraju i za granicą.

Zajmuje się pacjentami, którzy w procesie interdyscyplinarnego leczenia stomatologicznego wymagają interwencji chirurgicznej lub periodontologicznej. W czasie wizyty dokłada wszelkich starań, by nie była ona przykrą koniecznością, ale była maksymalnie komfortowa.

Mówi w językach: polskim, angielskim, niemieckim.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (kierunek lekarsko – dentystyczny), ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Jej pasją jest stomatologia zachowawcza, odbudowy estetyczne i stomatologia dziecięca. Dba o kontakt z pacjentem, by leczenie przebiegało w przyjaznej i spokojnej atmosferze, oraz ze świadomością i zrozumieniem jego przyczyn i skutków. Dzięki cierpliwości i empatii pomaga pacjentom przezwyciężyć stres związany z wizytami u stomatologa. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Rejestratorka Medyczna

Absolwent Stomatologii I Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie w latach 2004-2009. Staż podyplomowy odbywał w Stomatologicznym Centrum Klinicznym UM w Lublinie (2010r).
Od początku pracy zawodowej jego zainteresowania ukierunkowane były na protetykę stomatologiczną, dlatego wiedzę w tej dziedzinie zgłębiał na licznych szkoleniach i konferencjach. Od 2016 roku asystował w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej UM w Lublinie. W 2018 roku uzyskał tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Obecnie doktorant i wykładowca w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej UM w Lublinie. Specjalizuje się zarówno w protetyce jak i w implantoprotetyce.
Jego celem jest leczenie przebiegające w miłej atmosferze, popartej porozumieniem między pacjentem a lekarzem oraz wysoką motywacją z obu stron do osiągnięcia jak najlepszego efektu. Poza pracą lubi uprawiać sporty zimowe, sztuki walki oraz bieganie.

Ciocia Dentystka - Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, jej największą pasją jest stomatologia dziecięca. Swoją pasję do leczenia dzieci odkryła już na stażu podyplomowym w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek", gdzie w oddziale stomatologii dziecięcej odnalazła swoją drogę zawodową. Obdarzona wielką cierpliwością i sympatią do małych pacjentów, stara się wytworzyć z dziećmi więź i wzbudzić w nich chęć do leczenia i dbania zarówno o zęby jak i zdrowie. Interesuje się szeroko tematyką związaną z rozwojem dziecka jak integracja sensoryczna, współpracuje z gabinetem psychologicznym Zatokia Empatii w Warszawie i uczy się podejścia do dzieci lękowych i z dentofobią. Od urodzenia dziecka również zajęła ją tematyka wspomagania mam w karmieniu piersią. interesują ją także dziedziny stomatologii tj endodoncja i stomatologia estetyczna. Prywatnie mama Hani, od której również uczy się cierpliwości i podejścia do Maluchów.

Rejestratorka Medyczna
Rejestratorka Medyczna

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W naszej klinice zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz leczeniem zachowawczym. Doktor Komar jest precyzyjną perfekcjonistką,
której nie straszne są nawet najbardziej zakrzywione i niedostępne kanały. Nieustannie odnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach, podczas których poznaje najnowocześniejsze metody leczenia. Wizyta u doktor Katarzyny to gwarancja nie tylko bezbolesnego zabiegu, ale i najwyższych standardów panujących we współczesnej stomatologii. Jej mocną stroną jest upór w dążeniu do celu, niezwykłe opanowanie i spokój. To nie przypadek, że wybrała ten zawód , a ten zawód wybrał ją.

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2007 roku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2013 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii, które zakończyła zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, dzięki którym stale podnosi swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę i umiejętności wdraża w codziennej praktyce. Indywidualnie i kompleksowo podchodząc do pacjentów oraz współpracując ze specjalistami innych dziedzin, uzyskuje doskonałe efekty leczenia.

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2012 r., po czym uzyskała 3. miejsce pod względem najlepiej zdanego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie również w 2014 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej i po zdanym Państwowym Egzaminie Specjalizacyjnym uzyskała tytuł specjalisty. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii i periodontologii. W swojej codziennej pracy patrzy na pacjenta holistycznie. Stara się również zapewnić pacjentom przyjazną atmosferę, która sprawia, że nawet najbardziej zestresowany pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem.

Modlińska 1

Nowy Dwór Mazowiecki

530 211 111

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

Umów się!

recepcja@dentaldoctor.pl