Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W naszej klinice zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz leczeniem zachowawczym. Doktor Komar jest precyzyjną perfekcjonistką,
której nie straszne są nawet najbardziej zakrzywione i niedostępne kanały. Nieustannie odnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach, podczas których poznaje najnowocześniejsze metody leczenia. Wizyta u doktor Katarzyny to gwarancja nie tylko bezbolesnego zabiegu, ale i najwyższych standardów panujących we współczesnej stomatologii. Jej mocną stroną jest upór w dążeniu do celu, niezwykłe opanowanie i spokój. To nie przypadek, że wybrała ten zawód , a ten zawód wybrał ją.

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2007 roku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2013 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologii, które zakończyła zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, dzięki którym stale podnosi swoje kwalifikacje, a zdobytą wiedzę i umiejętności wdraża w codziennej praktyce. Indywidualnie i kompleksowo podchodząc do pacjentów oraz współpracując ze specjalistami innych dziedzin, uzyskuje doskonałe efekty leczenia.

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2012 r., po czym uzyskała 3. miejsce pod względem najlepiej zdanego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie również w 2014 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej i po zdanym Państwowym Egzaminie Specjalizacyjnym uzyskała tytuł specjalisty. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii i periodontologii. W swojej codziennej pracy patrzy na pacjenta holistycznie. Stara się również zapewnić pacjentom przyjazną atmosferę, która sprawia, że nawet najbardziej zestresowany pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem.

Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną. Swoją wiedzę systematycznie poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Jest osobą ciepłą i życzliwą, z dużymi pokładami empatii. Najważniejszy jest dla niej komfort pacjenta oraz miła atmosfera w gabinecie. Zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem wykorzystując najlepsze materiały i najnowszą wiedzę.

Rejestratorka Medyczna
Rejestratorka Medyczna
Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna
Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Ze stomatologia związana od 2013r.
Od 2015 r. dyplomowana higienistka stomatologiczna.
Wiedza i doświadczenie zdobyte przez wykonywanie profesjonalnych zabiegów higienizacji jamy ustnej oraz wiele lat czynnej asysty lekarzom przy wszystkich dziedzinach stomatologii.
Otwarta i zawsze uśmiechnięta z profesjonalnym i indywidualnym podejście do każdego pacjenta.
Swoje umiejętności i wiedze regularnie poszerza na kursach związanych ze stomatologia.
W naszej klinice zajmuje się koordynowaniem leczenia pacjentów oraz pracy całego zespołu.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyła w Poradni Stomatologicznej w Krakowie cieszącej się uznaniem pacjentów.
Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach stomatologicznych by najlepiej służyć pacjentowi i osiągać jak najlepsze efekty leczenia.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją mikroskopową i chirurgią.
Każdego pacjenta traktuje indywidualnie zapewniając mu fachową poradę, tłumacząc dokładnie plan leczenia, koncentrując się nie tylko na wyleczeniu danego zęba ale również na wskazaniu przyczyn choroby.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna

Modlińska 1

Nowy Dwór Mazowiecki

530 211 111

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

Umów się!

recepcja@dentaldoctor.pl