Filozofia Leczenia

Wszystko zaczyna się od uśmiechu, dlatego stworzymy piękny i zdrowy uśmiech dla Ciebie i tych, których kochasz.

Dlaczego my?

 • Sprzęt stomatologiczny najwyższej jakości
 • Nowoczesne rozwiązania
 • Profesjonalny zespół lekarzy
 • Komputerowe projektowanie uśmiechu (Digital Smile Design)
 • Troska o pacjenta
 • Każda dziedzina medycyny konieczna do uzyskania pięknego uśmiechu w jednym miejscu

CO NAS WYRÓŻNIA?

Satysfakcja oraz komfort naszych pacjentów jest priorytetem we wszystkim, co robimy. W naszej klinice oferujemy najwyższy standard obsługi i najnowocześniejsze w całej Polsce możliwości leczenia. Zespół tworzą profesjonaliści, którzy z pasją wykonują swój zawód. Zaangażowanie lekarzy potwierdza liczny udział w konferencjach, kursach naukowych w Polsce i za granicą. Dzięki zdobytej wiedzy, oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną. Łączymy zdobyte umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią. Staramy się zrozumieć potrzeby pacjenta i wykorzystać możliwości jakie daje nam współczesna medycyna. Pomagamy uzyskać wymarzony, zdrowy uśmiech, który zapewni swobodę ekspresji i doda pewności siebie. Umów się z nami na miłe spotkanie. Jesteśmy po to, aby Wam pomóc.

BEZPIECZEŃSTWO

W Dental Doctor szczególny nacisk kładziemy na czystość – zarówno w gabinetach, jak i w innych pomieszczeniach. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa Pacjentów podczas wykonywanych zabiegów. Sterylizację narzędzi oraz dezynfekcję przeprowadza wykwalifikowany personel, według ściśle zaleconych procedur. Do zabiegów sterylizacji i dezynfekcji używamy tylko certyfikowanych preparatów i urządzeń. Posiadamy dwa nowoczesne autoklawy LISA. Narzędzia, które mają być używane podczas danego zabiegu, rozpakowywane są dopiero przy Pacjencie. Wszędzie, gdzie istnieje możliwość, stosujemy jednorazowe produkty.


NOWOCZESNE METODY, SPRZĘT I MATERIAŁY


DLA ZDROWIA

W Dental Doctor planowanie leczenia zaczynamy od estetyki, ale drogę do pięknego estetycznego uśmiechu w efekcie końcowym należy rozpocząć od leczenia zębów. Rozpoczynamy od higienizacji, leczenia próchnicy, tkanek miękkich i dziąseł. Następnie zajmujemy się problemami funkcjonalnymi takimi jak prawidłowy zgryz, prawidłowa pozycja żuchwy i napięcia mięśni. Kolejny krok to leczenie strukturalne. Na tym etapie jeśli jest konieczne należy przeprowadzić leczenie ortodontyczne i w jego trakcie jeśli są potrzeby leczenie implantologiczne. Jeśli Pacjent nie jest zainteresowany dalszym etapem czyli estetyką, leczenie kończymy na tym etapie.

PROTETYKA

To gałąź stomatologii zajmująca się poprawianiem i odtwarzeniem prawidłowego układu zębów. Jest to niesłychanie ważne ze względu na estetyke ale także i funkcje jak mówienie i gryzienie.
Obecnie protetyka oferuje wiele wygodnych i estetycznych rozwiązań takich jak inlay’e, onlay’e, licówki porcelanowe, korony, mosty, wkłady koronowo-korzeniowe, korony na implantach oraz to co najważniejsze czyli indywidualne cyfrowe projektowanie uśmiechu, jest to wnikliwa analiza estetyczna ułatwiająca zrozumienie elementów warunkujących harmonię twarzy pacjenta oraz pozwala przymierzyć projekt końcowego uśmiechu już na jednej z pierwszych wizyt!

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Zajmuje się zapobieganiem (profilaktyką) oraz leczeniem próchnicy zębów. W naszej klinice stosujemy najnowocześniejsze wypełnienia światłoutwardzalne, koferdam i mikroskop.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Zdajemy sobie sprawę, iż wzorce przekazane w dzieciństwie procentują na przyszłość, dlatego w naszej klinice staramy się, aby dzieci przyjmowane były w przyjaznej, bezstresowej atmosferze bez bólu. Stosujemy sedację wziewną (gaz rozweselający), aby stomatolog był wyłącznie miłym wspomnieniem.

PRIODONTOLOGIA

Jako dziedzina stomatologii zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Ładny uśmiech to nie tylko zęby, a także zdrowe dziąsła. Objawy takie jak: odsłonięcie szyjek zębowych, nadwrażliwość na zmiany temperatury, wydłużanie się koron zębów, powstawanie szpar między zębami, przemieszczanie się zębów, rozchwianie czy nawet ich utrata, nieprzyjemny zapach z ust, krwawienie, obrzęk i zaczerwienienie dziąseł świadczą o chorobie dziąseł i innych tkanek otaczających zęby – paradontozie.

IMPLANTY

Jest to dziedzina, która ma na celu odbudowanie przywrócenie lub poprawienie funkcji żucia jak i  estetyKI .W Dental Doctor zabiegi implantologiczne wykonujemy przy użyciu nowoczesnych sprzętów i materiałów przez co Pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo zarówno w trakcie zabiegu jak i po nim. Pacjentów po zabiegach chirurgicznych otaczamy szczególną opieką i troską. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym w razie potrzeby 24 h na dobę przez 3 pierwsze doby po zabiegu. W Dental Doctor wykonujemy implantacje z doskonałymi rezultatami od wielu lat. Ta dziedzina stomatologii jest wielką pasją naszych chirurgów. Pracujemy na materiałach, maszynach i systemach implantologicznych najwyższej jakości, które są znane na całym świecie, takich jak: NOBLE BIOACARE, BIOMET 3I, Branemark, Straumann. Zabiegi mogą być wykonane przy użyciu PIESOSURGERY, SEDACJI WZIEWNEJ czy PRF.

ORTODONCJA

To dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych i nieprawidłowości zębowych. Leczenie można podjąć w każdym wieku, zarówno ze względów estetycznych jak i funkcjonalnych. W naszej klinice stosujemy wszystkie możliwe rozwiązania. Leczymy dzieci kształtując ich wzrost, młodzież, jak i dorosłych przed leczeniem implanto-protetycznym. Wykorzystujemy aparaty etalowe, kosmetyczne i przezroczyste nakładki INVISALIGN. Współpracujemy z logopedą, który prowadzi kompleksową terapię.

ENDODONCJA

To dziedzina stomatologii, która zajmuje się chorobami miazgi i tkanek okołowierzchołkowych zębów. Inna nazwa to leczenia kanałowe. Leczenie polega na usunięciu miazgi, która uległa zapaleniu z kanałów korzeniowych i wypełnienie ich masą. Leczenie tego typu, dzięki nowoczesnym technologiom, jest przełomem w dziedzinie stomatologii. Stosuje się je w przypadku:
- problemów z kanałami zębowymi;
- usuwaniu poprzednich wypełnień i wkładów korzeniowych;
- leczeniu przedziurawienia komory i korzenia zęba.
Endodoncja pozwala na zachowanie zęba i zmniejszenie bólu. Jeśli pojawią się u Ciebie pierwsze objawy zapalenia tkanek lub ropnia, jak najszybciej zadzwoń do naszego gabinetu i umówi wizytę. Zabiegi tego typu są wskazane, gdy ząb ma głębokie ubytki, został poważnie uszkodzony lub gdy pacjent ma przejść leczenie protetyczne. Zaletą Dental Doctor jest indywidualne podejście do pacjenta i stosowanie nowoczesnych metod leczenia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i materiałami do leczenia endodontycznego. Podczas leczenia robimy wszystko, by usunięcie zęba nie było konieczne. Dzięki temu, w wielu przypadkach udaje się ocalić zęby, które w innych gabinetach zostały ocenione jako do usunięcia.

HIGIENIZACJA

NAPISZ DO NAS

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz poniżej w godzinach naszej pracy.

  Modlińska 1

  Nowy Dwór Mazowiecki

  530 211 111

  Zadzwoń do nas!

  Godziny otwarcia

  Pon - Pt: 9:00 - 20:00
  Sob: 9:00 - 14:00

  Umów się!

  recepcja@dentaldoctor.pl