Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ogromną satysfakcję przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą. Kładzie duży nacisk na profilaktykę oraz edukację stomatologiczną. Empatia oraz indywidualne podejście do każdego dziecka umożliwia współpracę nawet z bardzo wymagającym pacjentem. Podczas pracy korzysta z sedacji podtlenkiem azotu.

Każdy kolejny pacjent motywuje do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności poprzez kursy i szkolenia.

Studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 2009 roku (Kierunek Lekarsko-Dentystyczny) Już od początku studiów w kręgu zainteresowań były zagadnienia związane z estetyczną stomatologią zachowawczą oraz jej zastosowaniem w zaburzeniach zwarcia. Wykorzystanie wysoce estetycznych materiałów do rekonstrukcji tkanek zębów pozwala przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale i zdrowie. Fascynują ją także inne dziedziny stomatologii m.in. protetyka, leczenie kanałowe oraz praca z dziećmi - nowym pokoleniem Pacjentów, które wymaga szczególnej troski i edukacji. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Odkrywa nowe koncepcje leczenia oraz rozwiązania technologiczne. Uczy się, ponieważ chcę, aby moi Pacjenci mieli zapewnioną w pełni profesjonalną opiekę. Praca w tym gabinecie to nie tylko możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, ale także niezwykła satysfakcja z pomocy ludziom. To również nieustanne dążenie do perfekcji, możliwość poznania tajników zawodu, uczenie się od najlepszych lekarzy w swoim fachu. Radość Pacjenta z efektów leczenia jest dla niej największą nagrodą.

Ciągle uśmiechnięty perfekcjonista, który przywróci Tobie olśniewający uśmiech. Doktora Pabijanka wyróżnia kompleksowe spojrzenie na stomatologię, dokładność i stawianie potrzeb pacjenta na pierwszym miejscu. Kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi gdzie zdobył ogrom wiedzy i szereg umiejętności w dziedzinie chirurgii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Następnie doskonalił swoje kompetencje biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. W gabinecie zajmuje się cyfrowym projektowaniem uśmiechu - DSD (Digital Smile Design) oraz spełnianiem marzeń o pięknym uśmiechu. Wizyta w miłej atmosferze, profesjonalna porada i komfortowy przebieg leczenia – to to, co charakteryzuje spotkanie z doktorem Pabijankiem.

Ukończył Lubelska Akademie Medyczną w 2009 roku. Następnie odbył staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Lublinie. Zdobył duże doświadczenie pracując w wielu prestiżowych gabinetach stomatologicznych. Zajmuje się profilaktyką , leczeniem zachowawczym oraz nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami endodontycznymi (leczenie kanałowe). Wszystkim pacjentom bardzo dokładnie tłumaczy procedury leczenia stosując do nich najnowocześniejsze wypełnienia światło utwardzalne, pracując przy tym wyłącznie w koferdamie. Każdy zabieg wykonuje pod wysokiej klasy mikroskopem.

Ukończył Lubelski Uniwersytet Medyczny w 2009r. Staż podyplomowy odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Staż specjalizacyjny rozpoczął w 2012r w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii, uzyskując tytuł specjalisty. Jego pasją już od czasu studiów była chirurgia dlatego zdecydował się rozwijać i kształcić w tym kierunku. Pełen empatii i cierpliwości do pacjentów sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane zabiegi przeprowadza szybko, efektywnie i profesjonalnie. Uczestniczy regularnie w licznych kursach i kongresach w Polsce i za granicą z zakresu chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej oraz implantologii, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Dr n. med. Paweł Piróg, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu medycznego jest chirurgiem stomatologicznym, pracownikiem Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii, Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia doktoranckie w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i obronił pracę doktorską dotyczącą najnowszych metod diagnostycznych w protetyce stomatologicznej. Na swoje innowacyjne badania otrzymał stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Ukończył 2 letnie studia podyplomowe na Uniwersytcie w Luxemburgu ( Univeristy for Digital Technologies in Medicine&Dentistry). Broniąc pracę doktorską uzyskał tytuł Master w dziedzinach Implantologii i Periodontologii.

Posiadacz Certyfikatu Umiejętności w Dziedzinie Implantologii Stomatologicznej nadanego przez Kapitułę ds. Umiejętności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, będącym najważniejszym dokumentem w tej dziedzinie, honorowanym w Polsce. Certyfikat jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie umiejętności z zakresu węższych dziedzin medycyny z 2009 r.
Jest autoryzowanym lekarzem systemu implantologicznego Osstem oraz członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS oraz członkiem prestizowej organizacji International Team for Implantology ITI.
W praktyce zawodowej zajmuje się implantologią oraz kompleksowym leczeniem protetycznym wykorzystując techniki minimalnie inwazyjne. Swoją wiedzę, zwłaszcza w dziedzinie chirurgii, implantologii i protetyki stale pogłębia, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą.
Pasjonat swojego zawodu.

Ukończyła wydział stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2008r. W 2010 r. rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z periodontologii w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, które zakończyła pozytywnie Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jako specjalista periodontolog zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, regeneruje przyzębie metodami chirurgicznymi z wykorzystaniem biozgodnych materiałów. Ponadto odtwarza dziąsło przy zębach z odsłoniętymi szyjkami - wykonuje plastykę recesji dziąsłowych. Wykonuje korekty uśmiechu dziąsłowego. Pomaga również pacjentom z chorobami błon śluzowych; usuwa zmiany włókniaki, brodawczaki, pobiera wycinki do badania histopatologicznego. W pracy kieruje się zawsze dobrem pacjenta, stara się zrozumieć jego potrzeby i przedstawić plan leczenia dostosowany do indywidualnych warunków.

Modlińska 1

Nowy Dwór Mazowiecki

530 211 111

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

Umów się!

recepcja@dentaldoctor.pl