IDEALNY UŚMIECH

Porcelanowe licówki dentystyczne

Licówki są idealnym rozwiązaniem kosmetycznym dla każdego, kto pragnie mieć piękny uśmiech przy minimalnej inwazji w zęby.

Stomatologia estetyczna zajmuje się poprawianiem wad uśmiechu. Do specjalisty, który świadczy usługi w tym zakresie, zgłaszają się zwykle pacjenci pragnący zmienić kształt zębów, ukryć złamania czy diastemę, usunąć przebarwienia, czyli, krótko mówiąc, poprawić ogólny wygląd jamy ustnej.
W przypadku tego typu problemów warto rozważyć założenie licówek porcelanowych. Te niewidoczne gołym okiem nakładki protetyczne są dobrym rozwiązaniem kosmetycznym dla osób, które pragną skorygować uśmiech przy minimalnej inwazji w zęby.
W naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy porcelanowe licówki dla tych z Państwa, którzy borykają się z problemami natury estetycznej.
W trakcie wizyty konsultacyjnej oceniamy ogólny stan pacjenta - należy zaznaczyć, że nakładki mogą być zakładane tylko na zdrowe, pozbawione kamienia zęby. Wykonywane jest również zdjęcie panoramiczne i diagnostyczny model wax-up przyszłego uzupełnienia. W trakcie drugiej wizyty szlifujemy szkliwo, oczywiście w znieczuleniu - w niektórych przypadkach możliwe jest pominięcie tego kroku - i mocujemy tymczasowe nakładki.
Na kolejnym spotkaniu cementuje się już stałe licówki porcelanowe. Choć cała procedura jest dość czasochłonna, to jeśli zależy nam nam nienagannym uśmiechu warto ją jednak wziąć pod uwagę.

Modlińska 1

Nowy Dwór Mazowiecki

530 211 111

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

Umów się!

recepcja@dentaldoctor.pl