Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna

W 2012r. ukończył kierunek fizjoterapia na warszawskim AWFie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnych gabinetach oraz przychodni rehabilitacyjnej w Warszawie. Systematycznie pogłębia wiedzę, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach.
W swojej pracy posługuje się przede wszystkim metodą manipulacji powięzi. To koncepcja odmienna od klasycznego ortopedycznego podejścia. Traktuje ludzkie ciało jako bardzo złożony mechanizm. Skupia się na odnalezieniu prawdziwych przyczyn bólu, a nie tylko na objawach. Takie podejście do funkcjonowania narządu ruchu przynosi pozytywne, często zaskakujące rezultaty.
W ?klinice/przychodni? Dental Doctor współpracuje przede wszystkim z ?lekarzami dentystami/stomatologami? nad prawidłową funkcją stawów skroniowo-żuchwowych. Bóle tych okolic to często wynik nieprawidłowych napięć nie tylko mięśni poruszających żuchwą, ale też całego kręgosłupa i barków.
Efekty terapii manualnej wspomaga odpowiednimi ćwiczeniami dobranymi pod kątem aktualnej sprawności pacjenta.

Kursy i szkolenia:

  • Terapia manualna - Manipulacja Powięzi FM
  • Ćwiczenia i terapia manualna - PRI
  • Terapia manualna FDM
  • Diagnostyka i terapia manualna - IAOM
  • Ćwiczenia terapeutyczne - PNF
  • Kurs podyplomowy - Fizjoterapia w sporcie w WSMie
  • Terapia manualna Kaltenborn-Evjenth
  • Masaż klasyczny
  • Kinesiology Taping

Fizjoterapeuta, członek Krajowej Izby Fizjoterapii.Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów skroniowo-żuchwowych. Pomagam pacjentom już od 2013 roku. Ukończyłem kursy: terapia punktów spustowych, praca ze stawem skroniowo zuchowym poziom podstawowy i zaawansowany, twarzoczaszka podejście osteopatyczne, kinesiotaping , klejenie dynamiczne w logopedii i fizjoterapii.

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Studia ukończyła w 2018 roku, zdobywając tytuł lekarza dentysty. Odbyła roczny staż podyplomowy w Wojskowej Centralnej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”, z którą jest związana do tej pory.
W klinice Dental Doctor zajmuje się przede wszystkim profilaktyką próchnicy i leczeniem u najmłodszych pacjentów. Celem zwalczania lęku leczy swoich pacjentów w sedacji podtlenkiem azotu - gazem rozweselającym.
Jej główną pasją zawodową jest ortodoncja i estetyka uśmiechu. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach. Jest w trakcie szkolenia uznanego wykładowcy dr Larry’ego Browna.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Modlińska 1

Nowy Dwór Mazowiecki

530 211 111

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

Umów się!

recepcja@dentaldoctor.pl