Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna

W 2012r. ukończył kierunek fizjoterapia na warszawskim AWFie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnych gabinetach oraz przychodni rehabilitacyjnej w Warszawie. Systematycznie pogłębia wiedzę, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach.
W swojej pracy posługuje się przede wszystkim metodą manipulacji powięzi. To koncepcja odmienna od klasycznego ortopedycznego podejścia. Traktuje ludzkie ciało jako bardzo złożony mechanizm. Skupia się na odnalezieniu prawdziwych przyczyn bólu, a nie tylko na objawach. Takie podejście do funkcjonowania narządu ruchu przynosi pozytywne, często zaskakujące rezultaty.
W ?klinice/przychodni? Dental Doctor współpracuje przede wszystkim z ?lekarzami dentystami/stomatologami? nad prawidłową funkcją stawów skroniowo-żuchwowych. Bóle tych okolic to często wynik nieprawidłowych napięć nie tylko mięśni poruszających żuchwą, ale też całego kręgosłupa i barków.
Efekty terapii manualnej wspomaga odpowiednimi ćwiczeniami dobranymi pod kątem aktualnej sprawności pacjenta.

Kursy i szkolenia:

  • Terapia manualna - Manipulacja Powięzi FM
  • Ćwiczenia i terapia manualna - PRI
  • Terapia manualna FDM
  • Diagnostyka i terapia manualna - IAOM
  • Ćwiczenia terapeutyczne - PNF
  • Kurs podyplomowy - Fizjoterapia w sporcie w WSMie
  • Terapia manualna Kaltenborn-Evjenth
  • Masaż klasyczny
  • Kinesiology Taping
Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

Studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 2009 roku (Kierunek Lekarsko-Dentystyczny) Już od początku studiów w kręgu zainteresowań były zagadnienia związane z estetyczną stomatologią zachowawczą oraz jej zastosowaniem w zaburzeniach zwarcia. Wykorzystanie wysoce estetycznych materiałów do rekonstrukcji tkanek zębów pozwala przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale i zdrowie. Fascynują ją także inne dziedziny stomatologii m.in. protetyka, leczenie kanałowe oraz praca z dziećmi - nowym pokoleniem Pacjentów, które wymaga szczególnej troski i edukacji. Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Odkrywa nowe koncepcje leczenia oraz rozwiązania technologiczne. Uczy się, ponieważ chcę, aby moi Pacjenci mieli zapewnioną w pełni profesjonalną opiekę. Praca w tym gabinecie to nie tylko możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, ale także niezwykła satysfakcja z pomocy ludziom. To również nieustanne dążenie do perfekcji, możliwość poznania tajników zawodu, uczenie się od najlepszych lekarzy w swoim fachu. Radość Pacjenta z efektów leczenia jest dla niej największą nagrodą.

Ciągle uśmiechnięty perfekcjonista, który przywróci Tobie olśniewający uśmiech. Doktora Pabijanka wyróżnia kompleksowe spojrzenie na stomatologię, dokładność i stawianie potrzeb pacjenta na pierwszym miejscu. Kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi gdzie zdobył ogrom wiedzy i szereg umiejętności w dziedzinie chirurgii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Następnie doskonalił swoje kompetencje biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. W gabinecie zajmuje się cyfrowym projektowaniem uśmiechu - DSD (Digital Smile Design) oraz spełnianiem marzeń o pięknym uśmiechu. Wizyta w miłej atmosferze, profesjonalna porada i komfortowy przebieg leczenia – to to, co charakteryzuje spotkanie z doktorem Pabijankiem.

Ukończył Lubelska Akademie Medyczną w 2009 roku. Następnie odbył staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Lublinie. Zdobył duże doświadczenie pracując w wielu prestiżowych gabinetach stomatologicznych. Zajmuje się profilaktyką , leczeniem zachowawczym oraz nawet najbardziej skomplikowanymi przypadkami endodontycznymi (leczenie kanałowe). Wszystkim pacjentom bardzo dokładnie tłumaczy procedury leczenia stosując do nich najnowocześniejsze wypełnienia światło utwardzalne, pracując przy tym wyłącznie w koferdamie. Każdy zabieg wykonuje pod wysokiej klasy mikroskopem.

Modlińska 1

Nowy Dwór Mazowiecki

530 211 111

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 14:00

Umów się!

recepcja@dentaldoctor.pl